Skip links

Dollvet 2024 Değerlendirme Toplantıları Gerçekleşti

Dollvet 2024 Değerlendirme Toplantıları Kıbrıs’ta Gerçekleşti

Dollvet Biyoteknoloji saha satış ekibi, 22-27 Ocak 2024 tarihleri arasında gerçekleşen değerlendirme toplantısı için Kıbrıs Concorde Luxury Resort Hotel’de bir araya geldi. Toplantı, 5 gün boyunca süren yoğun bir programla gerçekleşti. Toplantı kapsamında, 2023 yılında elde edilen satış başarıları ve çalışmalar detaylı bir şekilde değerlendirilirken, 2024 için belirlenen hedefler ve stratejiler masaya yatırıldı.
Planlamaların yanı sıra, alanında uzman isimlerin katılımıyla gerçekleşen teknik eğitimlerle saha ekibimiz, bilgilerini tazeleme ve güncel gelişmeleri takip etme fırsatı buldu.
Toplantının son günü ise Dollvet Biyoteknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Göncü’nün katılımıyla gerçekleşen törende, 2023 yılının satış liderlerine özel plaketleri takdim edildi.
Son derece verimli geçen toplantılar sonucunda 2024 vizyonumuz için sağlam temeller oluşturuldu. Ekip içinde hissedilen olumlu enerji, yeni yılın getireceği fırsatlara olan inancımızı daha da pekiştirdi. Dollvet, bu birliktelik ve kararlılıkla 2024’te daha büyük başarılar elde edeceğinden emin bir şekilde geleceğe doğru güvenle yürüyor.