Skip links

Hakkımızda

Lorem İpsum Dolor Sit

Merkez ofisi İstanbul ve üretim kampüsü Şanlıurfa’da bulunan Dollvet; GMP Belgeli 36.000 metrekarelik bir kampüs içerisinde üretim faaliyetlerine devam eden bir biyoteknoloji merkezidir.

Güçlü Teknik Altyapı, Uzman Kadro

2002’de kurulduğu ilk günden bugüne teknik altyapı, donanım, kadro zenginliği ve insan kaynaklarının önemi üzerinde hassasiyetle durmaktadır.

Dollvet Biyoteknoloji, Ar-Ge’ye kurulduğu günden bu yana büyük bir önem vermiştir. Biyoteknolojik ürünler konusunda Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’ndan onaylı Ar-Ge belgesine sahip olan Dollvet, dünya standartlarında üretim yapabilme kabiliyetini bu istikrarlı çalışmalara borçludur.

Türkiye ve Diğer Bölge Ülkeleri İçin Büyük Bir Kazanım

Dollvet, modern altyapısı, geniş uzman kadrosu ve tecrübesiyle ülkemiz ve uluslararası arenada salgın hastalıklara karşı üst düzey aşılar üretmektedir. Biyoteknolojik ürün yatırımları, bağımsız dünya ülkelerinin tamamı için stratejik bir öneme sahiptir.

Bilimin Işığında Üretmeye Devam Ediyoruz!

Dollvet, uluslararası otoritelerin kabul ettiği biyoteknoloji alanında dünyadaki en iyi tesislerden birine sahiptir. Sahip olduğu teknik altyapı ve uzman kadroları ile; insan, hayvan ve çevre sağlığı alanında birçok biyoteknolojik ürünü bilimin ışığında üretmeye devam edecektir.