Veteriner Hekim Misiniz? Yönetmelik gereği internet sitemizin erişimi veteriner hekimlere yöneliktir. Veteriner hekim olduğunuzu onaylıyor musunuz ?
Skip links

Hakkımızda

Lorem İpsum Dolor Sit

Merkez ofisi İstanbul ve üretim kampüsü Şanlıurfa’da bulunan Dollvet; 36.000 metrekarelik bir kampüs içerisinde 15.000 metrekare kapalı alana sahip tesislerinde aşı ve test kiti üretim faaliyetlerine devam eden bir biyoteknoloji merkezidir.

Güçlü Teknik Altyapı, Uzman Kadro

2002’de kurulduğu ilk günden bugüne teknik altyapı, donanım, kadro zenginliği ve insan kaynaklarının önemi üzerinde hassasiyetle durmaktadır. 2019 itibariyle bünyesinde bulunan 150’den fazla personelin yarısından fazlası teknik kapasitesi yüksek uzman kadrodan oluşmaktadır.

Gene aynı yıl itibariyle 26 uzman personel sadece Ar-Ge alanında çalışmalarla ilgilenmektedir. Dollvet, veteriner biyolojik ürünler konusunda Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’ndan onaylı Ar-Ge belgesine sahip tek biyoteknoloji merkezidir. Dünya standartlarında üretim yapabilme kabiliyeti bu istikrarlı çalışmanın sonucudur.

Türkiye ve Diğer Bölge Ülkeleri İçin Büyük Bir Kazanım

Dollvet, modern altyapısı, geniş uzman kadrosu ve tecrübesiyle ülkemiz ve uluslararası arenada ülkelerin hayvancılık ekonomilerine zarar veren salgın hastalıklara karşı üst düzey aşılar üretmektedir. Biyoteknolojik ürün yatırımları, bağımsız dünya ülkelerinin tamamı için stratejik bir öneme sahiptir. Bu ürünler yatırımcıları, bağımsız dünya ülkelerinin tamamı için stratejik bir öneme sahiptir. Bu  ürünler ülke ekonomilerini derinden etkileyen, insan ve hayvan sağlığı için büyük tehlikeler oluşturan salgın hastalıklarla mücadele hizmetlerinde önemli bir yere sahiptirler.

Bilimin Işığında Üretmeye Devam Ediyoruz!

Dollvet sahip olduğu teknik altyapısıyla, uluslararası otoritelerin kabul ettiği biyoteknoloji alanında dünyadaki en iyi 20 tesisten biridir. Şu an sadece hayvan sağlığı için aşı üretimi yapmasına karşın sahip olduğu teknik altyapı ile insan sağlığı da dahil olmak üzere pek çok alanda biyolojik ürünü üretme potansiyeline sahiptir.