Skip links

6. Uluslararası Çiftlik Hayvanlarında Fertilite ve Meme Sağlığı Kongresindeyiz.

27-30 Nisan tarihlerinde 6. Uluslararası Çiftlik Hayvanlarında Fertilite ve Meme Sağlığı Kongresindeyiz.

Bu sene 6.sı düzenlenen Uluslararası Çiftlik Hayvanlarında Fertilite ve Meme Sağlığı  Kongresi, 27-30 Nisan tarihlerinde Sırbistan’ın başkenti Belgrad’ta  Crowne Plaza Belgrade Hotel’de gerçekleşiyor.

Dollvet olarak çiftlik hekimliği alanında değerli bilgi paylaşımı ortamı sunan bu kongrede, veteriner hekimler, akademisyenler ve sektör uzmanları ile bir arada olmaktan mutluluk duyacağız.

Kongre Düzenleme Kurulu Başkanı Prof. Dr. Selim Aslan’ın davet yazısı:

Sevgili Meslektaşlarımız,
2014 yılında “Veteriner Hekimlikte Bahar Günleri 1” ile başlayan ve gelenek haline dönüştürdüğümüz Kıbrıs adasının güzel mevsimi Bahar’da buluşma ve mesleğimiz adına bilimsel tartışmalar yapma arzumuz ve niyetimiz bu yıl küçük bir değişiklik ile 27-30 Nisan 2023 tarihleri arasında Belgrad / Sırbistan Crowne Plaza Otel’de yapılacak olan “ 6. Uluslararası Çiftlik Hayvanlarında Fertilite ve Meme Sağlığı Kongresi” ile “Veteriner Hekimlikte Bahar Günleri 9” olarak devam ediyor. 2017 yılında tartışmaya başladığımız çiftlik hayvanlarındaki fertilite ve meme sağlığı başlıklı konuların güncel bir bakış açısı ile irdelendiği, bilimselliği pratikle birleştirecek olan toplantımızda sizlerle olmak en büyük dileğimiz. Çiftlik hekimliğine ilişkin bilgilerinizi bilimsel anlamda güncelleyerek, dağarcığınızda klinik çalışmalarınızda pratik olarak kullanabileceğiniz bilgiler ile dönmenizi amaçladığımız bu toplantıda sosyal paylaşımı bol, mutlu ve güzel günler geçirmenizi dileyerek sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz.

 

Kongre hakkında detaylı bilgi: http://www.veterinerkongresi.com/